HANSA VIVA ruční sprcha, 3 polohová,průměr 130 mm, chrom
 

HANSA HANSAVIVA ruční sprcha, 3 polohová,průměr 130 mm, chrom

 
Cena bez DPH: 1.766,- Kč
Cena s DPH: 2.137,- Kč

Počet: ks

 
 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: HANSA
Hmotnost: 2.00 kg
Katalogové číslo: 257016
 
 
 

HANSAVIVA zpříjemní vaše sprchování a ještě při něm ušetříte!
Tato inteligentní sprchová hlavii něm ušetříte!


Tato inteligentní sprchová hlavice vám zajistí kvalitní sprchu. Její ergonomicky tvarce vám zajistí kvalitní sprchu. Její ergonomicky tvarovaná rukojeť padne příjemně a spolehlivě do ruky. Funkceovaná rukojeť padne příjemně a spolehlivě do ruky. Funkce Thermo Cool zamezuje, aby se těleso sprchy přehříval Thermo Cool zamezuje, aby se těleso sprchy přehřívalo, velmi praktický je také speciální kužel Twist Guard s io, velmi praktický je také speciální kužel Twist Guard s integrovanou ochranou proti překroucení hadice. Nová tentegrovanou ochranou proti překroucení hadice. Nová technologie VARIJET pak umožňuje u 3 polohové růžice změnouchnologie VARIJET pak umožňuje u 3 polohové růžice změnou počtu trysek různou intenzitu proudu vody (Rain – Cl počtu trysek různou intenzitu proudu vody (Rain – Classic – Active). 
Sprchovou hlavici HANSAVIVA si můžete vyassic – Active). 
Sprchovou hlavici HANSAVIVA si můžete vybrat v komfortních velikostech (100/130 mm).

Intebrat v komfortních velikostech (100/130 mm).

Integrovaný omezovač průtoku ušetří 50 % vody!
Výrobek grovaný omezovač průtoku ušetří 50 % vody!

Výrobek dosáhne vynikající kvality, když je každý detail brdosáhne vynikající kvality, když je každý detail brán vážně, promyšlen a přináší zjevný účinek. V přán vážně, promyšlen a přináší zjevný účinek. V případě sprchového programu HANSAVIVA bylo myšleno právpadě sprchového programu HANSAVIVA bylo myšleno právě na ekonomiku spotřeby vody. Omezením průtoku na 12l/min. ě na ekonomiku spotřeby vody. Omezením průtoku na 12l/min. a také inteligentním tvarováním proudu je zde optimala také inteligentním tvarováním proudu je zde optimalizována spotřeba vody ovšem při zachování naprostého komizována spotřeba vody ovšem při zachování naprostého komfortu.

Parametry:
- ruční sprcha, 3-polohovfortu.
Parametry:
- ruční sprcha, 3-polohová
- průměr 130 mm
- průtokové množství: 12 l/min, měřená
- průměr 130 mm
- průtokové množství: 12 l/min, měřeno při 3 barech hydraulického tlaku
- doporučený mo při 3 barech hydraulického tlaku
- doporučený minimální průtok: 8 l/min
- technika proti usazeninám
Vyniinimální průtok: 8 l/min
- technika proti usazeninám

Vynikající poměr ceny a kvality HANSA
Nový výkající poměr ceny a kvality HANSA

Nový výrobní program HANSAVIVA zahrnuje mnoho dobře kombinovatelných výrrobní program HANSAVIVA zahrnuje mnoho dobře kombinovatelných výrobků, které velmi zpříjěmňují sprchování, obků, které velmi zpříjěmňují sprchování, počínaje celým sprchovým systémem a konče samostatnou hadicí kpočínaje celým sprchovým systémem a konče samostatnou hadicí ke sprše. Sortiment sprch zaujme nejen vzhledem, ale sprše. Sortiment sprch zaujme nejen vzhledem, ale také funkčností, vynikajícím poměrem ceny a kvality, kterou je také funkčností, vynikajícím poměrem ceny a kvality, kterou jsou typické výrobky HANSA.sou typické výrobky HANSA.

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
 
 
 

Seznam přání

Související zboží